Baza wiedzy

#RODO FORUM 24 marca 2020 UWAGA! Zmiana formatu spotkania ze względu na koronawirus. Widzimy się przez internet!

Autor: Jakub WezgrajData dodania: Kategoria: Aktualności, Szkolenia i webinary

Szanowni Państwo,

ze względu na obowiązujący w Polsce stan zagrożenia epidemicznego podjęliśmy decyzję o rezygnacji z przeprowadzenia bezpośredniego spotkania w hotelu Qubus w Gliwicach 24 marca.

Zdrowie nas wszystkich jest oczywiście najwyższym priorytetem. Jednak nie godzimy się na to, by kwestia koronawirusa całkowicie zaburzyła nasze zawodowe życie. Dlatego też chcemy umożliwić Państwu bezpośrednie spotkanie z nami w ramach internetowego webinara, który odbędzie się w dniu zaplanowanego wcześniej spotkania w Gliwicach (24 marca).

Każda osoba, która do tej pory zarejestrowała się na nasze najbliższe spotkanie w ramach #RODO Forum, otrzyma mailowe zaproszenie z linkiem do naszej platformy webinarowej, która umożliwia przeprowadzenie spotkania on-line, prowadzenie dyskusji pomiędzy uczestnikami, zadawanie na żywo pytań, a także prezentacje najróżniejszych materiałów przez naszych ekspertów – począwszy od prezentacji PowerPoint, a skończywszy na filmach.

Ze względu na zmieniony format spotkania, zmodyfikujemy nieco program, aby całość „zmieścić” w maksymalnie półtoragodzinnym webinarze i w ten sposób nie utrudniać Państwu realizacji innych obowiązków.

Do uczestnictwa w webinarze potrzebny jest wyłącznie komputer z dostępem do internetu. Połączenie z naszą platformą następuje za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej, nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania.

Mamy nadzieję, że taka forma organizacji najbliższego spotkania zapewni Państwu poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa i spotka się z uznaniem.

W przypadku dodatkowych pytań bądź uwag pozostaję do Państwa dyspozycji pod adresem j.wezgraj@odoekspert.pl

Do zobaczenia przez internet 24 marca!

Z wyrazami szacunku,

Jakub Wezgraj

radca prawny

właściciel kancelarii ODOekspert

Zadaj pytanie  lub  Zadzwoń: 600 677 026

#RODO ForumHRRODOSSEwebinar ODOeksperta

Wróć

Do góry

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies.