Baza wiedzy

Ruszamy z nowym projektem edukacyjnym - #RODO Forum dla Specjalnych Stref Ekonomicznych

Autor: Jakub WezgrajData dodania: Kategoria: Aktualności, Szkolenia i webinary

#RODO FORUM to cykl spotkań biznesowych, które mają umożliwić bezpośredni kontakt i wymianę doświadczeń z ekspertami prawnymi z zakresu ochrony danych osobowych przedstawicielom firm zlokalizowanych w Specjalnych Strefach Ekonomicznych działających w Polsce.

Do uczestnictwa w spotkaniach zapraszamy osoby pełniące funkcje kierownicze w obszarach HR, Compliance, Prawnym, IT, Security, Marketingu i Sprzedaży, Zarządzania Operacyjnego, a także Inspektorów Ochrony Danych. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Forum zorganizowane jest w postaci cyklu śniadań biznesowych, podczas których omawiamy szczególnie istotne dla biznesu problemy związane z przetwarzaniem danych osobowych w ramach prowadzonej działalności operacyjnej.

Podczas każdego spotkania nasi eksperci omawiają jeden konkretny temat, dzięki czemu uczestnicy otrzymują szczegółową i wielowymiarową ocenę konkretnego problemu prawnego.

Całość informacji przekazywana jest w formie inspirujących wystąpień naszych ekspertów, opartych na wielu praktycznych przykładach oraz propozycjach możliwych rozwiązań.

Spotkania organizowane są w kameralnych grupach (do 20 osób), aby zapewnić każdemu uczestnikowi możliwość zadawania pytań oraz uzyskania odpowiedzi na indywidualnie przedstawiane problemy.

Najbliższe spotkanie w ramach #RODO Forum odbędzie się już 24 marca w hotelu Qubus w Gliwicach i w całości będzie poświęcone tematyce ochrony danych w obszarze kadrowym. Z tego względu zapraszamy na nie HR Managerów oraz Dyrektorów Działów Kadr i Płac.

Szczegółowe informacje o #RODO Forum, w tym program najbliższego spotkania jak i formularz rejestracyjny na spotkanie znajdują się na naszej dedykowanej stronie internetowej poświęconej wydarzeniu: www.rodoforum.com.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zadaj pytanie  lub  Zadzwoń: 600 677 026

#RODO Forumeksperci z zakresu ochrony danych osobowychkadra kierowniczaODOekspertSpecjalne Strefy EkonomiczneSSE

Wróć

Do góry

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies.