Dla mediów

Ruszyła nowa strona internetowa ODOeksperta!

Autor: Jakub WezgrajData dodania:

18 listopada 2016 r. została uruchomiona nowa strona internetowa ODOeksperta.

Strona - poza informacją o oferowanych usługach przez kancelarię ODOekspert - zawiera między innymi Bazę Wiedzy z bezpłatnymi artykułami, przykładami orzecznictwa oraz aktami prawnymi związanymi z ochroną danych osobowych. Ponadto każdy użytkownik znajdzie w Bazie Wiedzy kolejne odcinki Podcastów oraz Webinarów ODOeksperta.

Podcasty ODOeksperta to nagrania z wypowiedziami mec. Jakuba Wezgraja prowadzone w formie audycji radiowych. Z kolei Webinary to nagrania filmowe prowadzone w formie mini - szkoleń. Każdy odcinek Podcastu oraz Webinara dotyczy konkretnego zagadnienia lub problemu prawnego związanego z tematyką ochrony danych osobowych.

Ponadto każdy użytkownik strony może ściągnąć bezpłatny eBook autorstwa mec. Jakuba Wezgraja pt."Zawód - Administrator Bezpieczeństwa Informacji". Książka skierowana jest do osób zajmujących się tematyką ochrony danych osobowych. Jej prezentacja w postaci krótkiego filmu znajduje się TUTAJ.

Na nowej stronie ODOeksperta można również skorzystać z kreatora programu szkoleń. Narzędzie to pozwala każdej zainteresowanej osobie wybrać elementy szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb, a następnie przesłać je w postaci zapytania do ODOeksperta. Na podstawie zapytania ODOekspert przygotowuje szczegółową propozycję programową szkolenia wraz z wyceną jego realizacji. Kreator programu szkoleń znajduje się TUTAJ.

Strona zawiera również zakładkę Dla Mediów, w której publikowane będą informacje o aktywności zawodowej mec. Jakuba Wezgraja jak również komentarze dotyczące bieżących wydarzeń związanych z ochroną danych osobowych.

 

Zadaj pytanie  lub  Zadzwoń: 600 677 026

Wróć

Do góry

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies.