Dla mediów

Warsztaty mec. Jakuba Wezgraja na konferencji WINDYKACJA 2017

Autor: Jakub WezgrajPublikacja: konferencje.pb.plData dodania:

Mec. Jakub Wezgraj poprowadzi sesję warsztatową podczas organizowanej w dniu 23 maja w Warszawie konferencji WINDYKACJA 2017.

Program konferencji został ułożony z dużym naciskiem na interakcję uczestników z prelegentami. Dlatego też przewidziano aż 4 stoły dyskusyjne oraz 2 sesje warsztatowe. Jedną z sesji warsztatowych, pod tytułem "Ochrona danych osobowych w procesie windykacji" poprowadzi założyciel kancelarii "ODOekspert", mec. Jakub Wezgraj.

Zagadnienia, które w inspirujący sposób poruszy mec. Wezgraj podczas swoich warsztatów to:

  • Omnichannel w procesach windykacji w kontekście ochrony danych osobowych - czyli o wielokanałowości i wykorzystywaniu danych dłużnika pozyskanych z różnych źródeł (wywiadownie, media społecznościowe, rejestry dłużników etc.).
  • Wykorzystywanie nowych technologii w windykacji (BIG DATA, profilowanie danych).
  • Radzenie sobie z „trudnymi” dłużnikami – czego w zakresie ochrony danych osobowych może od nas zażądać dłużnik i jak sobie z tym radzić?
  • Mapa procesu windykacji, a ochrona danych osobowych – czyli o podejściu „privacy by design” i „privacy by default”.
  • Na co musimy przygotować się w kontekście unijnej reformy ochrony danych – czyli o problemach, których dział windykacji z pewnością chciałby uniknąć.

Organizatorem konferencji jest Puls Biznesu.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są pod adresem: http://konferencje.pb.pl/konferencja/1053,windykacja-2017

Zadaj pytanie  lub  Zadzwoń: 600 677 026

Wróć

Do góry

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies.