Klienci

Tomorrow Sp. z o.o.

Fragment referencji:

Mamy przyjemność potwierdzić, że Pan mec. Jakub Wezgraj współpracował z naszą spółką przy projekcie wdrożenia systemu szkoleń e-learningowych z zakresu ochrony danych osobowych dla jednego z wiodących banków komercyjnych w Polsce.

Mec. Wezgraj był odpowiedzialny za całościowe przygotowanie warstwy merytorycznej na potrzeby platformy e-learningowej, w tym:

  • przewodniczył zespołowi projektowemu odpowiedzialnemu za uzgodnienie z przedstawicielami banku zakresu tematycznego oraz szczegółowego programu szkolenia,
  • opracował kompleksowy skrypt szkolenia uwzględniający różne formy przekazywania wiedzy (w tym case studies, ciekawostki, materiały do infografik, baza przepisów prawa dostosowana do poszczególnych treści),
  • opracował autorski materiał szkoleniowy, który został następnie wdrożony do platformy
    e-learningowej.

Pragniemy podkreślić, że propozycje przedstawiane przez Mec. Wezgraja odnośnie samego programu szkolenia jak i poszczególnych treści zostały bardzo wysoko ocenione przez naszego klienta.

Poszczególne elementy materiału szkoleniowego wiernie odzwierciedlały charakterystykę branży bankowej oraz występujące w niej problemy związane z ochroną danych osobowych. Materiały zostały również opracowane w sposób przejrzysty i zrozumiały dla potencjalnego odbiorcy.

Pełna treść referencji

Referencje p. Jakub Wezgraj.pdf

Autor: Jakub Wezgraj, Data dodania: 26 Kwiecień 2017

Pobierz pdf

Zadaj pytanie  lub  Zadzwoń: 600 677 026

Wróć

Do góry

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies.