Klienci

Unidevelopment S.A.

Fragment referencji:

W ramach prac przeprowadzono audyt zgodności Spółki w obszarze ochrony danych osobowych zakończony obszernym sprawozdaniem, a także opracowano wszelkie wymagane prawnie procedury, polityki oraz wzory umów i klauzul z zakresu ochrony danych osobowych. Ponadto Pan Jakub Wezgraj przeprowadził spotkanie z kadrą kierowniczą i członkami Zarządu Spółki, na którym przedstawił w sposób wyczerpujący propozycje dalszego funkcjonowania naszej Spółki w zgodzie z regulacjami prawnymi z zakresu ochrony danych osobowych.

W trakcie realizacji prac Pan mec. Wezgraj wykazał się obszerną wiedzą z zakresu ochrony danych osobowych, dostosowaną do specyfiki biznesowej branży deweloperskiej. Ponadto doskonale rozumiał rolę naszej Spółki w grupie kapitałowej i związane z tym aspekty dotyczące ochrony danych osobowych.

Pan Jakub Wezgraj potrafi nawiązywać bardzo szybko dobry kontakt z innymi osobami, dzięki czemu przeprowadzane przez niego audyty nie generują dodatkowego stresu u pracowników. Doskonale wie, w jaki sposób sprawnie i skutecznie pozyskać wiedzę od klienta, którą następnie przekuwa na użyteczne i praktyczne rozwiązania.

Pełna treść referencji

Unidevelopment_referencje.pdf

Data dodania: 11 Listopad 2016

Pobierz pdf

Zadaj pytanie  lub  Zadzwoń: 600 677 026

Wróć

Do góry

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies.