Szkolenia

Wieloletnie doświadczenie w realizacji konferencji, seminariów, szkoleń i warsztatów z zakresu ochrony danych osobowych skierowanych do różnych sektorów rynku sprawia, że ODOekspert może zapewnić Państwu realizację związaną z ochroną danych osobowych w dowolnym zakresie tematycznym oraz w dowolnej formie.

ODOekspert oferuje możliwość realizacji szkoleń zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej (dedykowanej na wyłączność), a także w postaci webinarium (szkolenie "na żywo" przez Internet poprzez specjalną aplikację ODOeksperta).

Aby zapewnić Państwu samodzielne doprecyzowanie zakresu tematycznego szkolenia, ODOekspert jako jedyny na rynku oddaje do Państwa dyspozycji kreator programów szkoleń. Za jego pomocą możecie Państwo określić te tematy, które naprawdę są dla Państwa ważne. Dzięki temu zakres tematyczny szkolenia będzie w pełni dostosowany do Państwa potrzeb.

Po przesłaniu zapytania otrzymacie Państwo szczegółową propozycję programową szkolenia uwzględniającą Państwa oczekiwania, a także wycenę realizacji usługi.

Kreator programu szkolenia pozwala dokładnie określić zakres i charakter oczekiwanego programu szkolenia. Za jego pomocą możecie Państwo wskazać dowolną ilość informacji (kreator nie wymaga podania danych we wszystkich polach). Proszę jednak pamiętać, że im bardziej szczegółowo wskażecie Państwo swoje oczekiwania, tym bardziej szczegółowy program szkolenia zostanie opracowany na podstawie przekazanych informacji.

Kreator programu szkolenia

Podaj dane klienta:

Jeśli posiadasz gotowe zapytanie, możesz je wysłać bezpośrednio na adres j.wezgraj@odoekspert.pl lub skontaktować się telefonicznie +48 600 677 026.

Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez "ODOekspert" Kancelarię Radcy Prawnego Jakuba Wezgraja z siedzibą w Warszawie, Al. Stanów Zjednoczonych 34 lok. 5, 04-036 Warszawa w celu udzielenia odpowiedzi na złożone przez Państwo zapytanie. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Do góry