Poznaj ODOeksperta

Witam na stronie internetowej ODOeksperta!

Nazywam się Jakub Wezgraj.

Jestem radcą prawnym, ekspertem w dziedzinie ochrony danych osobowych.

Od 12 lat doradzam w tym zakresie oraz prowadzę szkolenia.

Moim celem jest zapewnianie wysokiej jakości usług klientom wymagającym indywidualnego podejścia.

Razem z Zespołem kancelarii zapewniam kompleksową obsługę w obszarze ochrony danych osobowych:

  • organizacjom (administratorom danych),
  • zatrudnionym w tych organizacjach pracownikom (w szczególności osobom pełniącym funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji / Inspektora Ochrony Danych, którym pomagam rozwijać kompetencje).

Dotychczas zrealizowałem ponad 250 projektów audytowych i wdrożeniowych.
Jestem autorem publikacji, a także ponad 150 eksperckich warsztatów rozwoju kompetencji Administratorów Bezpieczeństwa Informacji oraz osób zawodowo zajmujących się tematyką ochrony danych osobowych. W moich szkoleniach uczestniczyło przeszło 10 000 osób.

Udzielam wypowiedzi jako ekspert ds. bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych dla Wiadomości TVP 1, TVN oraz Programu Pierwszego Polskiego Radia. Jestem ekspertem prawnym w zespole ds. Cyberbezpieczeństwa Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego, a także ekspertem z zakresu ochrony danych osobowych w Forum Compliance.

Przez 7 lat budowałem zespoły prawników odpowiedzialnych za świadczenie usług z zakresu ochrony danych osobowych oraz zarządzałem działem ochrony danych osobowych w jednej z firm doradczych. Tworząc zespół prawników odpowiedzialnych za doradztwo w tym zakresie na co dzień doświadczałem jak niewiele znaczy sama wiedza i kompetencje merytoryczne, jeśli nie dbamy o rozwój tzw. kompetencji miękkich.

Dlatego też świadcząc usługi z zakresu ochrony danych osobowych łączę unikalną wiedzę i doświadczenie z partnerskim podejściem i ponadprzeciętnym zaangażowaniem. Takiego podejścia do wykonywanych obowiązków staram się też uczyć inne osoby, które pełnią aktualnie funkcję Inspektorów Ochrony Danych (wcześniej Administratorów Bezpieczeństwa Informacji) oraz zajmują się tematyką ochrony danych osobowych u moich klientów.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz artykułami, podcastami i webinarami dostępnymi w Bazie Wiedzy.

Zachęcam również do wejścia na naszą platformę szkoleniową www.szkoleniaodoeksperta.pl gdzie możesz zapoznać się z aktualną listą dostępnych szkoleń, które osobiście prowadzę.

 

Do góry

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies.