Klienci

OTCF S.A.

W imieniu OTCF S.A. z pełnym przekonaniem możemy polecić "ODOekspert" Kancelarię Radcy Prawnego Jakuba Wezgraja jako profesjonalnego i rzetelnego partnera.

Przejdź

Tomorrow Sp. z o.o.

Mamy przyjemność potwierdzić, że Pan mec. Jakub Wezgraj współpracował z naszą spółką przy projekcie wdrożenia systemu szkoleń e-learningowych z zakresu ochrony danych osobowych dla jednego z wiodących banków komercyjnych w Polsce.

Przejdź

Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Wieloletnie doświadczenie Pana mecenasa, sumienność oraz staranność - to nieodłączne elementy towarzyszące wszelkim opiniom prawnym udzielanym spółce Volkswagen Poznań. Dzięki nim przedsiębiorstwo udoskonaliło poziom ochrony danych osobowych.

Przejdź

Scania Finance Polska Sp. z o.o.

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wykonania powierzonego "ODOekspert" Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Wezgraj zadania, polegającego na przeprowadzeniu audytu zgodności naszej spółki z wymaganiami RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) oraz opracowaniu Raportu z przeprowadzonego audytu.

Przejdź

Vlassenroot Polska Sp. z o.o.

Pan mec. Wezgraj jest ekspertem prawnym w swojej dziedzinie. Jednocześnie potrafi dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą w bardzo przystępny sposób. Przeprowadzane przez niego audyty ściśle odnoszą się do specyfiki badanego przedsiębiorstwa, co pozwala nie tylko na dokładną weryfikację stanu ochrony danych osobowych ale również opracowanie docelowych rozwiązań z uwzględnieniem charakterystyki oraz potrzeb konkretnej organizacji.

Przejdź

De Agostini Polska Sp. z o.o.

Pan mec. Wezgraj cechuje się bardzo wysokim poziomem komunikacji, jest osobą niezwykle zaangażowaną w sprawy swoich klientów i stara się przedstawiać rozwiązania prawne w sposób dla nich zrozumiały. Wyjaśniając skomplikowane zagadnienia prawne potrafi przełożyć je na język biznesowy, nie skupia się ponadto na jednym możliwym rozwiązaniu, ale stara się również znaleźć alternatywne sposoby rozstrzygnięcia konkretnego problemu.

Przejdź

Unidevelopment S.A.

Pan Jakub Wezgraj potrafi nawiązywać bardzo szybko dobry kontakt z innymi osobami, dzięki czemu przeprowadzane przez niego audyty nie generują dodatkowego stresu u pracowników. Doskonale wie, w jaki sposób sprawnie i skutecznie pozyskać wiedzę od klienta, którą następnie przekuwa na użyteczne i praktyczne rozwiązania.

Przejdź

OCTiM Wytwórnia Octu i Musztardy

Zarówno treść jak i zakres szkolenia opracowane były według indywidualnych potrzeb naszej firmy, a sposób jego realizacji umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Pan Jakub prowadzi swoje szkolenia w bardzo przystępny i jasny sposób. Odznacza się olbrzymią wiedzą w zakresie ochrony danych osobowych, zaangażowaniem i fachowością. Swoje bogate doświadczenie zawodowe oraz kompetencje przekłada na codzienną pracę.

Przejdź

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Jako zlecający, jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani poziomem merytorycznym świadczonej przez Pana Jakub Wezgraja usługi szkoleniowej. Prowadzący wykazał doskonałą znajomość tematu oraz nieszablonowe podejście do realizacji usługi angażują uczestników do aktywnego w nim udziału. Zaprezentował wysoki poziom profesjonalizmu i bogatą wiedzę merytoryczną, popartą zarówno wiedzą teoretyczną jak i praktyczną, którą w profesjonalny i ciekawy sposób przekazał uczestnikom, przenosząc ją na grunt działalności Oddziału GDDKiA w Krakowie.

Przejdź

Do góry