Klienci

Unidevelopment S.A.

Pan Jakub Wezgraj potrafi nawiązywać bardzo szybko dobry kontakt z innymi osobami, dzięki czemu przeprowadzane przez niego audyty nie generują dodatkowego stresu u pracowników. Doskonale wie, w jaki sposób sprawnie i skutecznie pozyskać wiedzę od klienta, którą następnie przekuwa na użyteczne i praktyczne rozwiązania.

Przejdź

OCTiM Wytwórnia Octu i Musztardy

Zarówno treść jak i zakres szkolenia opracowane były według indywidualnych potrzeb naszej firmy, a sposób jego realizacji umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Pan Jakub prowadzi swoje szkolenia w bardzo przystępny i jasny sposób. Odznacza się olbrzymią wiedzą w zakresie ochrony danych osobowych, zaangażowaniem i fachowością. Swoje bogate doświadczenie zawodowe oraz kompetencje przekłada na codzienną pracę.

Przejdź

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Jako zlecający, jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani poziomem merytorycznym świadczonej przez Pana Jakub Wezgraja usługi szkoleniowej. Prowadzący wykazał doskonałą znajomość tematu oraz nieszablonowe podejście do realizacji usługi angażują uczestników do aktywnego w nim udziału. Zaprezentował wysoki poziom profesjonalizmu i bogatą wiedzę merytoryczną, popartą zarówno wiedzą teoretyczną jak i praktyczną, którą w profesjonalny i ciekawy sposób przekazał uczestnikom, przenosząc ją na grunt działalności Oddziału GDDKiA w Krakowie.

Przejdź

Zakład Emerytalno - Rentowy MSW

W trakcie realizacji szkolenia Pan mec. Wezgraj wykazał się umiejętnościami panowania nad dużą i wymagającą grupą uczestników, przekazywania wiedzy w sposób bardzo ciekawy i obrazowy oraz otwartą postawą na liczne pytania ze strony uczestników. Pan Jakub Wezgraj stworzył również  pozytywną atmosferę w tracie szkolenia co świadczy o jego profesjonalizmie.

Przejdź

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o.

Pan mec. Jakub Wezgraj wykazał się znakomitym przygotowaniem merytorycznym oraz umiejętnością prowadzenia skomplikowanego projektu w dużej i złożonej organizacji. Jest osobą bardzo otwartą na problemy prawne zgłaszane przez klienta i chętną do udzielania wyczerpujących i zrozumiałych wyjaśnień.

Przejdź

Do góry

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies.